Spotkanie Autorskie z Panią Regina Schönborn

i Małgorzatą Hadław

18 czerwca mieliśmy okazję  gościć w bibliotece szkolnej Poetki  sercem związane z naszą ziemią. Pani Regina Schonborn  jest laureatką wielu prestiżowych ogólnopolskich i międzynarodowych nagród.

Spotkanie z Poetkami było promocję ich nowego tomiku wierszy pt. „Żeby mam nie umknęły …JAŚMINY” oraz  niezwykłą duchowa ucztą. Z przyjemnością wysłuchaliśmy wzruszających recytacji pani Schonborn , opowieści o tym , jak rodzi się poezja. Pani  Małgorzata Hadław  w zbiorku umieściła własne utwory, które cudownie współgrają z wierszami Mamy. Prezentowała również własne wiersze z tomiku pt. „Przytulam do serca”, które bardzo podobały się naszym uczniom.

Dodatkowo spotkanie uatrakcyjnił występ pani  Renaty Kątnik nauczycielki muzyki, która zadbała o  cudowną oprawę muzyczną niektórych wierszy.