KONKURS EKOLOGICZNY

W październiku przeprowadzono eliminacje szkolne trzystopniowego konkursu pod hasłem: „Ochrona środowiska a zdrowie człowieka” , który został ogłoszony przez Zarząd Okręgu Podkarpackiego LOP.

Laureatami I etapu zostali: Jan Sobuś z kl. V a, i Karolina Pańko z kl. VI. Uczniowie Ci reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach regionalnych w Rzeszowie.

Eliminacje regionalne

Półfinał Konkursu Wiedzy Ekologicznej pod hasłem „Ochrona środowiska a zdrowie człowieka” odbyły się 24 listopada 2012 r. w Rzeszowie. Uczniowie naszej szkoły osiągnęli bardzo wysokie wyniki: Karolina Pańko uzyskała 70% pkt, a Jan Soibuś 95% pkt i zakwalifikował się do 10 osobowej grupy finalistów.

Uczniowie otrzymali dyplomy za udział w konkursie, a Jan Sobuś otrzymał również dyplom finalisty Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej

PC060010