W bibliotece szkolnej odbyło się Spotkanie Autorskie z P. Józefem Rzepką absolwentem naszej szkoły, nauczycielem plastyki, bibliotekarzem, wicestarostą powiatu łańcuckiego, pisarzem książek promujących wieś i gminę Białobrzegi oraz powiat łańcucki.

Pan Józef Rzepka opowiadał uczniom o swoim życiu, pracy zawodowej i hobby – wyszukiwanie, zbieranie i publikacja materiałów z historii naszej wsi, gminy i powiatu.

Prezentował eksponaty ze szkolnego muzeum pt. „Skąd nasz ród” założonego przez niego gdy pracował w bibliotece. Opowiadał uczniom o wydarzeniach z historii naszej miejscowości (Skąd nasz ród ), o cmentarzu ( Cmentarz Białobrzeski ), o legendach ( Opowieści ziemi łańcuckiej ), o ciekawych ludziach pochodzących z naszego powiatu ( Słownik biograficzny powiatu łańcuckiego ).

Uczestnicy spotkania bardzo chętnie słuchali, oglądali eksponaty, stare fotografie i zadawali pytania na które autor wyczerpująco odpowiadał.