W naszej szkole działa świetlica, do której uczęszczają dzieci klas 1-3. Opiekę nad uczniami sprawują nauczyciele naszej szkoły, a w szczególności p. Anna Plata.

W naszej świetlicy organizowane są konkursy związane tematycznie z odbywającymi się w niej zajęciami.

We wrześniu odbył się konkurs pt. „Bądź widoczny” promujący elementy odblaskowe, wśród dzieci.  Najciekawszą pracę wykonała Julia Kurek z kl. 1.

Kolejny konkurs, który odbył się w świetlicy szkolnej w październiku, był związany z tematyką tygodnia „TYDZIEŃ OPIEKI NAD ZWIERZĘTAMI  - nasi czteronożni przyjaciele”.   Dzieci wykonały piękne prace plastyczne swoich pupili.

Pani Ania wraz z dziećmi jednogłośnie wybrała zwycięską pracę, a był to piesek w wykonaniu Oliwi Jarosz z Kl. I.  Miejsce II zajęła Julia Kurek z kl. I, a miejsce  III Kasia Wojtyna z kl. III. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach, organizowanych w naszej świetlicy.

Zakończenie roku szkolnego w świetlicy szkolnej

PORTRET MOJEJ MAMY, PORTRET MOJEGO TATY

PORTRET PANI WIOSNY

W zdrowym ciele zdrowy duch