Zakoñczenie roku szkolnego 2014 / 2015
Komers klas szóstych
Wycieczka do Ba³towa
W Dzik¹ Stronê
Wycieczka szkolna „Karpackie fortece” i „W krainie legend”
Spotkanie z Józefem Rzepk¹
Konkurs biblijny
Ró¿e na ró¿ne okazje
Gminny Konkurs Piêknego Czytania
Gminne zawody w pi³kê siatkow¹
Konkurs recytatorski poezji o Annie Jenke
Chrusty chruœciki
Jase³ka w RORE w Rzeszowie
XI Przegl¹d Teatrzyków Zuchowych
Choinka szkolna
Choinka szkolna klasa 2b
Œwiêto szko³y
Lekcja otwarta w klasie 2 b
Konkurs Mój Las
Spotkanie wigilijne klasa 1b
Ozdoby choinkowe wykonane przez uczniów kl. I b
Œw. Miko³aj w szkole
Gminne Zawody w Pi³kê Rêczn¹ – ch³opców
Szkolne Andrzejki
Gminne Zawody w Pi³kê rêczn¹ - dziewcz¹t
Pluszowy Miœ w klasie IIb
Pi¹ty etap projektu edukacyjnego Zosia gosposia - od¿ywiajmy siê dla zdrowia
Z³oty liœæ klasa IIb
Ko³o ekologiczne
Wycieczka do Nadleœnictwa Le¿ajsk
Klasa 1b na wycieczce w sklepie
Œwiêta Niepodleg³oœci 11 listopada
Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
Pi¹ty etap projektu "Zosia gosposia"
Szkolny Konkurs Plastyczno-czytelniczy
Rajd Zuchowy w Handzlówce
Dzieñ Nauczyciela
Lekcja w kinie
Pasowanie na ucznia klasy I
Wycieczka klasy IIb i IIIa do gospodarstwa rolnego
Zawody sportowe
Rozpoczêcie roku szkolnego
Wycieczka do Zamku w £añcucie
Spotkanie z Panem Wojciechem Ulmanem
Wycieczka do lasu klasy 5a
Spotkanie z policjantem

W dniach 11-15 kwietnia 2015 roku odby³ siê drugi wyjazd uczniów naszej szko³y na obóz szkoleniowy Euroweek - Szko³a Liderów. Organizatorami wyjazdu by³y nauczycielki: Justyna Wyczarska i Katarzyna Leœ.  Program zajêæ obejmowa³ udzia³ naszych uczniów w licznych prezentacjach krajów nie tylko Unii Europejskiej ale równie¿ ca³ego œwiata np.: Kolumbia, Turcja, Wietnam, Rumunia, Filipiny czy Indonezja. Uczniowie poznali ró¿norodnoœæ kulturow¹ i geograficzn¹ w/w pañstw. Mieli okazjê poznaæ tradycje, religie i zwyczaje z ró¿nych stron œwiata. Dziêki temu uczyli siê tolerancji i szacunku, a jednoczeœnie podnosili swoje umiejêtnoœci w porozumiewaniu siê jêzykiem angielskim. Poprzez ró¿norodne, liczne gry i zabawy jêzykowe, uczyli siê integracji, pracy w grupie, rozwijali kreatywnoœæ i komunikatywnoœæ. Mimo ró¿nicy w poziomie umiejêtnoœci jêzyka angielskiego uczniowie doskonale radzili sobie w takich zadaniach jak: debata, konferencja prasowa, pisanie/tworzenie piosenek, konstruowanie i opisywanie nietypowych wynalazków przysz³oœci czy tworzenie i opisywanie nowego kraju na œwiecie.

Do aktywnej i twórczej pracy rozgrzewali ich zmotywowani, m³odzi i entuzjastyczni wolontariusze z najodleglejszych zak¹tków œwiata, którzy zara¿ali radoœci¹ i chêci¹ do poznawania kultur innych pañstw a tym samym do nauki jêzyka angielskiego. Ka¿dy dzieñ koñczy³ siê zabaw¹ taneczn¹. Odby³a siê równie¿ wycieczka do Miêdzygórza gdzie wyszliœmy na szczyt Igliczna (845m n.p.m.) - znajduje siê tam Sanktuarium Matki Bo¿ej Przyczyny Naszej Radoœci znane bardziej jako Maria Œnie¿na. W drodze na szczyt mijaliœmy Ogród Bajek -  skansen z kolekcj¹ drewnianych rzeŸb przedstawiaj¹cych bajkowe postacie i miejsca. W ogrodzie znajduj¹ siê postacie z baœni, bajek i legend, m.in. Pinokio, Jaœ i Ma³gosia, Kot w butach, Kozio³ek Mato³ek, Gargamel z Klakierem, Kosza³ek Opa³ek, Bolek i Lolek, Muminki, W³óczykij, jak i wiele innych. Naczelne miejsce zajmuje Duch Gór - Liczyrzepa. Gdy doszliœmy do Sanktuarium, podziwialiœmy piêkne widoki na otaczaj¹ce Miêdzygórze góry.  Po drodze podziwialiœmy równie¿ wodospad Wilczki, który do powodzi w 1997 roku by³ pierwszym co do wielkoœci wodospadem w Sudetach.

Uœmiechy na twarzach naszych uczniów i ich aktywny udzia³ w ca³ym wydarzeniu s¹ najlepszym dowodem ich zadowolenia z udzia³u w Obozie Jêzykowym w D³ugopolu Zdrój. Wszyscy mamy nadziejê, ¿e wybierzemy siê tam równie¿ w przysz³ym roku!